Jak to funguje?

Net Forest je rychlé seznámení pro podnikatele, manažery a cílevědomé zaměstnance. Cílem je potkat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry. Účastníci networkingu jsou organizátorem rozděleni do dvojic. V rámci každé dvojice proběhne vzájemné představení. Každý z dvojice má na představení 2 minuty. Po uplynutí stanoveného času se jeden z dvojice přesune o jedno místo vpřed. Podívej se na průběh networkingu krok za krokem, nebo na nejčastěji kladené otázky.

Net Forest networking, jak funguje
Jak to probíhá?

1. Registrace na networking

1.1. Vyplníš přihlášku

Nezapomeň uvést, co od networkingu očekáváš, abychom ti mohli předvybrat vhodné protějšky. Zde nalezneš přihlášku na networking.

1.2. Ozveme se ti

Do týdne od tvé registrace se ti ozveme. Buď pro tebe již budeme mít termín akce, nebo ti sdělíme v jakém termínu výhledově můžeš akci očekávat. Každopádně ti dáme vědět, abys věděl, že o tobe víme a těšíme se na tebe.

1.3. Stanovíme termín akce

Až to bude aktuální, kontaktujeme tě s termínem akce, tak abys o tom věděl alespoň 14 dní předem. Budeš mít ještě možnost si rozmyslet, zda se akce zúčastníš. Pokud se rozhodneš, že přijdeš, požádáme tě o fakturační údaje a zaplacení účastnického poplatku 1199 Kč + DPH.

2. Networking

2.1. Úvodní prezentace

Networking zahájí úvodní prezentace. Nejprve všechny přívítá moderátor, který vysvětlí jak bude networking probíhat. Potom hovoří účastníci, kteří projevili zájem o úvodní slovo. Každý z nich má 5 minut na sdělení své prezentace všem ostatním. Potom následují párová představování.

Net Forest networking, úvodní prezentace

2.2. Párové představování

Každý účastník si sedne ke stolku, jehož číslo dostal na lístku od hostesky při vstupu na networking. Z lístku se také účastník dozví, ke kterým stolkům se přesouvá v následujících kolech. U každého stolku sedí v danou chvíli dva účastníci. Na moderátorův pokyn má první z nich 2 minuty na své představení. Po vypršení časového limitu předá moderátor slovo druhému účastníkovi, který má rovněž 2 minuty. Poté moderátor vyzve účastníky, aby se přesunuli k dalším stolečkům podle plánu a celý proces se opakuje.

Net Forest networking, párové představení

2.3. Volná konverzace

Následuje 45 minutová volná konverzace s občerstvením. Účastníci se zde mohou libovolně pohybovat a dopovědět si co potřebují. Pokud chtějí zůstat déle, mohou.

Net Forest networking, raut a volná konverzace
Net Forest FAQ

Kolik to stojí?

1199 Kč + 21% DPH za osobu.

Jak poznám, že networking je pro mě?

Pokud jsi na tomto seznamu, tak náš networking je právě to, co hledáš :).

Jak mám přijít oblečen?

Tak jak ti je pohodlné, žádný striktní dress code stanovený nemáme. Můžeš se obléknout jako když jdeš do práce nebo na neformální obchodní schůzku.

Co si mám vzít s sebou?

Stačí dobrá nálada :) Pokud s sebou vezmeš své vizitky, případně produktové listy a další prospekty, bude to super.

Jak dlouho to bude trvat?

Zhruba 2 až 3 hodiny. Prvních pár minut je vyhrazeno úvodním prezentacím. Následuje hodina a půl párových představování. Akci zakončuje raut s volnou konverzací.

Může nás přijít více osob z jedné firmy?

Na jednu akci se mohou přihlásit maximálně dvě osoby z téže firmy.

Mohu účast na akci odřeknout?

Samozřejmě, dej nám prosím v takovém případě včas vědět.

Mám nárok na vrácení peněz za zrušenou akci?

Pokud je akce zrušena organizátorem (námi), tak samozřejmě ano. Pokud akci zrušíš po jejím závazném objednání (odouhlasení termínu a fakturaci), tak ti zápisné vráceno nebude.

Zaplatil jsem už zápisné, nemohu přijít. Mohu za sebe poslat náhradníka?

Můžeš, ale dej nám o tom prosím předem vědět, abychom pro něj mohli připravit jmenovku. Pokud náhradník není z Vaší firmy, poprosíme o stručný e-mail s jeho předmětem zájmu.

Na akci jsem už byl, mohu přijít znovu?

Na náš networking se můžeš přihlásit kolikrát chcete. Opakovaná účast s sebou přináší větší příležitosti. Budeme rádi, když se s polu uvidíme pravidelně. Výjimku tvoří pouze lidé na černé listině ;).

Jak se může účastník dostat na černou listinu?

Když do registračního formuláře vyplní nepravdivé informace, zejména když se na akci ukáže, že se jedná o podomní prodejce, multilevel nabízeče atd., kteří na akci přišli uzavírat smlouvy o pojištění, či prodávat kosmetiku. Dále také ten, kdo se na networkingu bude chovat v rozporu s dobrými mravy a zákony ČR.

Net Forest
Spolupráce
Kontakt
WebMedea services s.r.o.
IČO: 05565553, DIČ: CZ05565553
E-mail: