Kdo jsme?

Jsme Net Forest - parta start-upistů kolem Ondry Bukáčka, co ráda poznává nové lidi a pořádá minutový networking v Praze. Podívej se proč a jak jsme vznikli, na náš kodex, či naši spolupráci s Rise and Shine.

Jak vznikl Net Forest?

Net Forest vznikl z naší potřeby získávat nové kontakty a propojovat mezi sebou naše současné partnery. Nejprve jsme chtěli využít existující nabídky networkingových programů. Nicméně ukázalo se, že fungující a skutečně rychlý networking pro start-upy dosud v ČR neexistoval. Proto jsme se rozhodli naplnit si svá očekávání sami, vytvořit si pro sebe vlastní službu a tuto nabídnout i dalším lidem, kteří hledají efektivní a prozákaznický networking. Naše potřeby nejlépe vystihují zkušenosti Ondry, Michala a Tomáše...

Ondřej Bukáček

Už když jsem s podnikáním začínal, uvědomoval jsem si, jak důležité jsou dobré kontakty. Lidi mezi sebou propojuji již dlouho a když se naskytla příležitost organizovat networkingy, neváhal jsem ani chvíli. Organizování eventů a společenský život totiž patří i mezi mé koníčky. Věřím, že díky Net Forest vzniknou zajímavé spolupráce nebo zcela nové projekty.

Ondřej Bukáček, Net Forest

Tomáš Kouřim

První networkingové akce jsem se zúčastnil zjara roku 2010 v New Yorku a byl jsem nadšený. Od té doby jsem jich v Čechách navštívil několik, ale nikdy to už nebylo ono. Přemýšlel jsem, čím to může být. Vysvětlení, která jsem občas dostával, tedy že Češi mají jinou náturu, jsou studené čumáky a podobně, mi zkrátka nepřipadala správná. A pak mi to došlo. Aby byl networking skutečně přínosný, musí na něm být zajímaví lidé, kteří si mají co říct. A právě toho chceme docílit v Net Forestu.

Tomáš Kouřim, Blindspot Solutions

Michal Rost

Na počátku roku 2017 jsme po dvou letech vývoje v rámci našeho start-upu spustili pilot softwarového produktu z oblasti fast-data. S očekáváním rychlejšího získávání partnerů, výměny informací i touhou poznat produkty jiných start-upů jsem vyplnil přihlášku do známého českého networkingu. Ten inzeruje, že je rychlý a je určen pro start-upy. Po několika měsících mi přišla odpověď s otázkou proč nemám linkedIn? Dále následovaly instrukce, že mám provozovatelům networkingu zaslat byznys plány svých firem, po jejich prostudování a zvážení se mnou prý bude absolvován telefonický pohovor, který rozhodne o tom, zda si budu moci networking zaplatit, nebo ne. V tu chvíli mi hlavou probleskla myšlenka na založení Net Forest.

Michal Rost, WebMedea services

Poptávali jsme službu účasti na rychlém networkingu, byli jsme ochotni za ni zaplatit, aniž bychom znali její cenu a přibližný termín konání. Pokud bychom na networkingu poprvé nenašli, co jsme hledali, pravděpodobně bychom byli ochotni přijít i podruhé a potřetí. Pokud bychom naplnili svá očekávání, chodili bychom pravidelně. Přesto na nás byly ze strany poskytovatele služby kladeny dodatečné podmínky. Aby se toto v Net Forest nestalo, připravili jsme si kodex:

Kodex Net Forest networkingu

  1. Cena za networking je veřejná, činí 1199 Kč + 21% DPH za běžnou účast na jedné akci.
  2. Vyplnění formuláře je nezávaznou objednávkou.
  3. Po vyplnění formuláře už žádné další informace (kromě fakturačních údajů) po zájemcích nepožadujeme.
  4. Každému vážnému zájemci, který vyplnil formulář, se ozveme do jednoho týdne.
  5. Osazenstvo networkingové akce vybíráme s ohledem na preference zájemců.
  6. Zájemce informujeme o nejbližším možném termínu akce odpovídající jeho preferencím nejméně 14 dní předem.
  7. Zájemce hradí účast až po potvrzení konečného termínu.
  8. Zájemce nekádrujeme, každý má u nás šanci.
  9. Respektujeme soukromí účastníků, bez předchozího výslovného souhlasu nezveřejňujeme fotografie, videa ani zápisy z akcí.
Net Forest
Spolupráce
Kontakt
WebMedea services s.r.o.
IČO: 05565553, DIČ: CZ05565553
E-mail: